Робити це потрібно обов’язково, приблизно через 35–45 днів після цвітіння. За цей час цибулини встигнуть накопичити необхідний запас поживних речовин.
Викопують спочатку ранні, а потім пізні сорти. Дітки при цьому зазвичай вже легко відділяються від материнської рослини. Працюють у суху погоду. Важливо не пошкодити цибулину, тому копати краще вилами. Витягують рослину за листя. Після викопування одразу обрізають корені та стебла. Пошкоджені цибулини або такі, що мають ознаки хвороб, на зберігання не закладають. Цибулини протягом пів години витримують у рожевому розчині марганцівки, а потім повністю висушують.
При цьому спочатку їх просушують10–15 днів у сухому приміщенні з температурою 25–30 градусів, а потім ще досушують при 20–22 протягом 20–30 днів. Лише після цього закладають на тривале зберігання у прохолодне сухе місце з температурою 5–10 градусів. Найкраще – у підвал, склавши в ящик із сітчастими дном та стінками. Перед цим цибулини сортують за розмірами. Дітки відкладають окремо, адже навесні їх і висаджують на окрему грядку.
Добре також зберігати цибулини у сітках зі старих капронових панчіх. Важливо уникати підвищеної вологості!