Холодне повітря, постійне миття, та ще й антисептики — не дивно, що шкіра рук стала вередувати.
БЕРЕЖНИЙ ЗАХИСТ
Мило. При митті з милом на шкірі практично не залишається жирового шару. Можливо, якщо замінити мило в брусочках на рідкий варіант, то проблема вирішиться. Також при сухості рук краще обирати дитяче мило.
Антисептик. В засіб, крім спирту, повинні входити зволожуючі речовини, наприклад алое вера або гліцерин. Але не переборщіть з антисептиками — вони потрібні тоді, коли не можете помити руки.
Гумові рукавички. Одягайте їх при митті посуду, прибиранні, щоб зменшити контакт з хлорованою водою та побутовою хімією. Прибирання буде довгим? Нанесіть зволожуючий крем і тільки через 5–10 хв. надягайте рукавички.
ЯКИЙ КРЕМ ОБРАТИ?
Будь-який крем — це краще, ніж нічого. Покладіть його на видному місці — у ванній, в спальні на тумбочці або носіть в сумочці, щоб регулярно користуватися. Але все ж в холоди більш ефективний щільний крем, який вбирається дуже повільно. Днем таким користуватися незручно, а ось вночі — саме те що треба. Доки ви спите, він буде відновлювати шкіру рук.
ДОДАТКОВИЙ ДОГЛЯД
Олійна ванночка. Підігрійте будь-яку рослинну олію до комфортної температури і опустіть в неї руки на 10 хв. Після процедури руки промокніть паперовою серветкою, олію, що залишилася на шкірі, втирайте в шкіру. Зручно робити такий компрес на ніч.
Вівсяна ванночка. 3 столові ложки вівсяних пластівців залийте окропом. Коли суміш стане теплою, опустіть в ємність руки та помніть пластівці 5 хв. Змийте теплою водою.