Найкраще фуксія почувається на вікнах, добре освітлених сонцем у ранкові години. Хоч вона й невибаглива, але не любить перестановок, і якщо її переставляти, то можуть обпасти бутони і квітки.
Навесні й улітку поливають часто, корисне обприскування. Любить свіже повітря. Може прикрасити балкон, тільки треба берегти її від вітру.
Під час провітрювання кімнати стежать, щоб не було протягів — фуксія їх не виносить. Під час цвітіння найсприятливіша температура — не нижча за 20 градусів.
Узимку поливи скорочують. Цієї пори підшукайте для вазона прохолодне приміщення. Оптимальна температура — 5—10 градусів, що в жилих кімнатах неможливо. Однак фуксія може зимувати і за кімнатної температури. У такому разі частково або повністю скидає листя, а пагони витягуються. Боятися цього не слід.
Навесні треба обрізати стебла, що оголилися. Це стимулюватиме ріст молодих пагонів, де утвориться найбільше квіточок. Перед початком вегетації фуксію краще пересадити, а для забезпечення галуження пагони підрізають на третину (відрізане можна використати для розмноження).
Ґрунтосуміш готують із однакових частин листкової, дернової землі, торфу, перегною і піску. У період росту з березня до середини серпня підживлюють універсальним квітковим добривом. У виснаженому ґрунті цвісти не буде. Можна підживлювати настоєм коров’яку раз на 2 тижні.
Востаннє фуксію підживлюють у другій половині вересня.