У платтяної молі чудовий смак: вона любить дорогий кашемір, натуральний шовк, чисту вовну й хутра. Вживаємо заходів, не чекаючи перших дірок.
ЗНАЙТИ Й ЗНЕШКОДИТИ
Міль любить ховатися в затишних теплих куточках, тому за підозри наявності шкідника перш за все вийміть усе з шафи, а потім протріть внутрішні поверхні ганчіркою, змоченою розчином господарського мила.
ЗАМОРОЗЬТЕ ОДЯГ
Личинки молі гинуть за мінусової температури, тому за підозри пошкодження розкладіть одяг по пакетах і помістіть у морозилку (взимку можна винести на балкон).
ПРОГРІЙТЕ НА СОНЕЧКУ
Яскраві сонячні промені діють на личинок молі так само, як і мороз. Щоб комахи загинули, достатньо 2—3 год. потримати одяг на сонці.
ЩОБ ВОРОГ НЕ ПРОЙШОВ
Найефективніший натуральний засіб від молі — це засушені квітки лаванди. Причому класти треба не тільки на полички, а й у кишені одягу. Також непогано впорається гвоздика (не квітка, а приправа), однак у неї доволі сильний аромат, який неминуче вбереться в одяг, а подобається він далеко не всім. Проте натуральні засоби використовують винятково для профілактики. Вони ще жодного разу не підводили!