Рослина належить до родини сукулентів. Це дуже декоративний вазон з опушеними листочками незвичної форми, з якого можна сформувати оригінальне деревце.
Максимальна висота — 30 см, має розлогу крону. Можна сформувати у вигляді кущика. Для формування крони треба регулярно прищипувати верхівки молодих пагонів. Щоб деревце розвивалося рівномірно, горщик регулярно повертають. Найкраща експозиція — західні та східні вікна. Аїхризон любить світло, але від палючого сонця його слід захищати. Температура повітря у приміщенні у весняно-літній період має бути 20—25 градусів. Узимку, коли рослина в стані спокою, її тримають при температурі до 10 градусів. За умов теплої зимівлі дуже витягується і втрачає декоративність. Оновити її можна обрізуванням. За браку вологи листочки зморщуються. Листя опадає через надмірне зволоження чи пересушування, а також високу температуру в приміщенні взимку. Не розміщуйте вазон поблизу опалювальних приладів.
Поливають аїхризон потроху, коли ґрунт у горщику повністю висохне. Якщо його залити водою, почнуть гнити корені, й рослина загине. Взимку поливайте лише зрідка. Під час вегетації раз на два тижні вазон можна підживлювати добривамаи для сукулентів. Обприскування шкідливе.
Пересаджують рослину, коли корені повністю заповнять горщик. Вазон має бути широкий і неглибокий, середнього розміру, бажано глиняний, бо глина має хорошу повітропроникність. Можна взяти готову ґрунтосуміш для сукулентів чи приготувати її з дернової, листяної, перегнійної землі та піску (4:1:1:1). На дно вазона кладуть дренаж.
Аїхризон легко розмножити насінням та живцями. Під час цвітіння живці брати небажано. Після зрізування їх треба кілька годин підв’ялити. Укорінені живці пересаджують у окремі 5—7-сантиметрові горщики. Насіння висівають у неглибокі ємкості, заповнені листяною землею та піском (1:5), не заглиблюючи, і накривають склом. Сіянці спочатку пікірують, а потім розсаджують в окремі вазони.
До речі, в народі аїхризон називають «деревом любові». Можливо, тому, що його листочки мають серцеподібну форму. В кімнатних умовах він охоче цвіте. Шанси побачити цвітіння збільшуються, якщо триматимете рослину в тісному горщику, нечасто поливаючи та забезпечивши прохолодну зимівлю в світлому приміщенні. Цвітіння триває до півроку. Квіти зірчасті, жовті або червоні. У період цвітіння рослина активно скидає листя — це нормальне явище.