Ця компактна сукулентна рослина добре росте в умовах звичайної міської квартири, не займає багато місця і обов’язково приверне увагу своєю оригінальністю. У гастерії немає стебла, а поверхня м’ясистого листя вкрита дрібними білими плямами. До того ж вона ще й гарно цвіте. Щоправда в домашніх умовах не дуже часто. Квіти оранжево-червоного кольору, пониклі, зібрані у суцвіття на довгому квітконосі, який може сягати 1 м. На північних вікнах зазвичай не цвіте. Квіти з’являються навесні або влітку.
Гастерія тіньовитривала, але в літній період потребує яскравого освітлення із притіненням від прямого сонячного проміння. Найкраще місце для неї — біля західного або східного вікна. Влітку вазон можна винести на свіже повітря. Найоптимальніша для неї температура влітку 18—22 градуси, взимку — 10—15, о цій порі рослина відпочиває. Дотримання температурного режиму збільшує шанси на цвітіння.
У період квітування гастерію важливо регулярно поливати, не переставляти і не змінювати температурний режим, інакше суцвіття може не розкритись. Полив узимку — обмежений, влітку — помірний. Як і всі сукуленти, погано переносить надлишок вологи. Це може спричинити загнивання коренів і листя та появу сірої гнилі. Добре переносить сухе повітря й обприскування не потребує.
Пересаджують гастерію у міру необхідності, зазвичай раз на 1—2 роки. Великі екземпляри перевалюють у горщики більшого діаметра, відділяючи при цьому діток. Грунтосуміш можна приготувати з листкової, дернової землі, торфу і піску (2:1:1:0,5) з додаванням цегляної крихти. Добре підходить готовий субстрат для кактусів. Великі горщики гастерії не потрібні. Але на дно обов’язково слід насипати шар дренажу. Розвивається вона неквапом, має слабо розвинене коріння і комфортно почувається у тісних і маленьких ємкостях, бажано пласких. Підживлюють рослину протягом весни—літа раз на 2 тижні добривами для кактусів у половинній або меншій концентрації.
У кімнатних умовах гастерію найчастіше розмножують дітками. Можна спробувати виростити і з насіння, але це непростий і тривалий процес. Молоді рослини слід обережно відокремити від материнської і підсушити у тіні впродовж доби. Після цього укорінити у маленьких горщиках.