Є у нашого класика Миколи Васильовича Гоголя гарні слова про те, що сміятися щирим, добрим сміхом може лише щира, добра душа. Напевне, таким Божим даром не обділений і цей молодий чоловік, котрий за своє ще доволі коротке життя вже встиг зробити немало для того, аби стати помітним і потрібним не лише в радіо- і телепросторі, а й загалом у суспільстві. Хоч би чим займався — про все має власну думку, власне бачення. Він знає, чого хоче від життя, що воно може йому дати і, чи не найважливіше, — що для того треба докласти. Інертність, пасивність, песимізм — це не про нього телеведучого, актора, продюсера Сергія Притулу.
ПРО РАДІСТЬ, ЦІКАВІСТЬ ЖИТТЯ
Отримую задоволення від кожного прожитого дня. Особливо ж, коли вдається все, що собі напланував. Тим більше, якщо зміг щось зробити на перспективу для своєї дитини. Та якщо й мама здорова, коли все ладиться в особистому житті, на роботі — якої ще радості треба?!
ПРО СЛАВУ
Слава, то коли тебе впізнають без телевізора, скажімо, чабан десь на кавказькому хребті, чи удмурт. Слава була у Мусліма Магомаєва, є вона у Софії Михайлівни Ротару. У моєму випадку доречніше таке поняття, як медійна впізнаваність, бо працюю у медіасфері, в «телику». Забери мене завтра — за рік мало хто й згадає, що був такий. Треба бути свідомим таких речей і простіше ставитися до життя.
ПРО БАТЬКІВСЬКІ ПОЧУТТЯ
Вперше подумав, що, мабуть, став справжнім мужчиною, коли жив у Лондоні. Тоді не мав підтримки — ані моральної від тата з мамою, ані матеріальної, сам за все відповідав. Потім подумав, що є вже дорослим мужчиною, по смерті батька, бо життя дуже змінилося. Але мама сказала, що тільки з народженням Дмитра я перетворився з хлопця на мужчину. А батьківство, звісно, окриляє, додає якихось флюїдів. За натурою я достатньо цинічний чоловік, і мене важко розчулити, але більшої радості, аніж дитячі руки на твоїх щоках, годі й уявити, з чимось порівняти.
Вересень, 2013 рік.
Повну версію порадницької гостини з Сергієм Притулою можна прочитати в книжці “Порадницька гостина. Історії життя та успіху. 2006 – 2016”.
Автор і ведуча проекту «Порадницька гостина»
Тетяна Власюк.